شرکت فاطررسانور

نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک

طرح های پیشنهادی پاناسونیک برای "زندگی بهتر" در Eco-Products 2014

در تاریخ 11 دسامبر 2014 یکی از بزرگترین نمایشگاه های زیست محیطی ژاپن با عنوان “ECO-Products 2014” آغاز به کار کرد. پاناسونیک، در غرفه خود که در سالن 5 شرقی برپا بود به معرفی طیف گسترده ای از محصولات و راه حل ها که زندگی را به سمت شیوه زندگی سبزتر برده و فناوری های نوین که می تواند جهان را در دو حوزه "محصولات" و "فناوری های سازگار با محیط زیست" تغییر دهد، پرداخت.

نکات برجسته نمایشگاه

•   حوزه محصولات:
* (ZEH) Zero Energy House : نمایشگاه پاناسونیک آخرین فناوری ها در زمینه صرفه جویی انرژی و ECO و تحولات در حوزه "خانه هایی با مصرف انرژی صفر" بوسیله "Casart Eco Cordis II" که ترکیبی از طیف وسیعی از ایده ها و فناوری های Panahome ممکن شده است را به نمایش گذاشت.
* لوازم خانگی ECONAVI : بازدیدکنندگان موفق به بازدید از کارکرد هوشمند و چشمگیر محصولات در دست تولید مجهز به ECONAVI که به صرفه جویی در انرژی به وسیله تشخیص خودکار مناطق در جهت بهبود بهره وری انرژی کمک خواهد کرد، شدند.
* و...
•   حوزه فناوری های سازگار با محیط زیست:
* راه حل فروشگاهی : در این قسمت پاناسونیک راه حل های فروشگاهی خود که موجب صرفه جویی قابل توجهی در انرژی می شود، مانند فریزرهای غیر CFC، قفسه هایی که از مبرد CO2 استفاده می کنند، سیستم هایی که برای ایجاد و صرفه جویی در انرژی با نور LED و سیستم های تهویه مطبوع با هم کار می کنند را به نمایش گذاشت.

* فناوری بازیافت : این قسمت از نمایشگاه در مورد آخرین فناوری های پاناسونیک در جهت بازیافت رزین، طرح بازیافت تابلوهای مدار الکتریکی و صفحات فولاد توضیح می دهد.


اطلاعات بیشتر

لینک دانلود ویدئو


تاریخ ارسال: چهارشنبه 13 اسفند 1393 ساعت 10:18 | نویسنده: شرکت فاطررسانور نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.